Dieta pudełkowa do domu

Hurtownia nabiału

Hurtownia nabiału

Hurtownia nabiału

Hurtownia nabiału od wielu lat zajmuje się dystrybucją artykułów nabiałowych takich jak sery, mleko, masło, maślanka czy kefir. Hurtownia nabiału z całą pewnością może zapewnić wysoką jakość oraz duże doświadczenie dzięki specjalistom nadzorującym pracę zakładu. Ponadto stworzenie profesjonalnej sieci logistycznej daje możliwość dostarczania produktów do odbiorców na terenie całego województwa łódzkiego oraz województw ościennych. Hurtownia nabiału współpracuje również z najlepszymi i wiodącymi na rynku polskim producentami.
Wśród dostawców hurtowni w Polsce znajdują się wyłącznie polskie mleczarnie, które po całkowitej modernizacji dostosowały produkcję do wymogów Unii Europejskiej. Firmy te mają duże doświadczenie i najwyższej jakości mleko. Współpracują wyłącznie z najnowocześniejszymi zakładami, które dysponują nowymi technologiami i urządzeniami, ponieważ bardzo im zależy na jak najwyższej jakości.
Produkty mleczne od zawsze stanowią dużą część naszego jadłospisu. Nasze lodówki są zapełnione kefirami, jogurtami, maślankami, serami czy mlekiem. Dzięki nim możemy zawsze liczyć na pełnowartościową przekąskę, czy na smaczny dodatek.

About